13 Kasım 2019 Çarşamba

Bayram Özçelik, HİÇ BİR HİZMETİ GERİ KOYMAYIZ

Bayram Özçelik, HİÇ BİR HİZMETİ GERİ KOYMAYIZ

Önemli Olan Belediyelerin Proje Üretmeleri...

18 Nisan 2019 Perşembe 09:22 SİYASET

"BURDURA ve BURDURLULARA HİZMETİMİZİ KİMSE DURDURAMAZ "    

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, yazılı açıklamada bulunarak Burdur ve ilçelerine,Beldelerine ve Köylerine hizmet etmeye devam edeceklerini bildirerek "Yerel seçimlerle Burdur halkımız bulunduğu ilçede ve beldelerde kararını vermiştir. Halkımızın aldığı kararların başımız üstünde yeri vardır" dedi.

"BELEDİYELER PROJE ÜRETMESİ LAZIM”

Belediyelerin proje üreterek adımlar atması gerektiğinin altını çizen Milletvekili Bayram Özçelik, "Bizde hizmet etmeye devam ederiz. Tabii ki partimizden olan belediyeler için projeler üretir ve onu icraata koyarız. Yeter ki Belediyeler Projeler üretsin. Burdurlu hemşerilerim tabi ki hizmet almaya fazlası ile devam edecektir. Önemli olan Belediyelerin Proje üretip, üretip projeleri Ankara’nın gündemine taşıyabilmesi ve finans sağlayabilmesidir." ifadelerini kullandı.

"HİÇ BİR HİZMETİ GERİ KOYMAYIZ"

AK Parti Hükümetleri olarak başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletvekili olarak memleketin her karış toprağına hizmet götürdüklerini belirten Burdur Milletvekili Özçelik, " Belediyeyi kazanamadık diye Burdurlu  hemşehrilerimizi hizmetten alıkoymayız. Hükümetimiz, Cumhurbaşkanımız ve Vekiller  olarak biz memleketin her karış toprağına hizmet götürüyoruz. Yaptığımız her adımı, hizmeti ve yatırım kararını halkımızla paylaşırız,birilerinin işgüzarlıkla halkımızı kandırmalarına da müsaade etmeyiz" şeklinde ifade etti.


"YENİ DÖNEMDE DE BURDUR'A ÇOK ŞEYLER YAPACAĞIZ"

"Neyi,niçin yaptığımızı Burdur’da vatandaşımıza ve Burdur  Basınına anlatırız" diyen Milletvekili Özçelik, "Biz AK Partiyiz.18 Yıl önce kuruldu partimiz ve 17 Yıldır Türkiye’ye ve Burdur’umuza eser üretiyoruz. Nerede bize ihtiyaç varsa, kim bizden yardım isterse,kim tecrübemizden istifade etmek isterse elimizden geleni yaparız. Biz ”Halka Hizmeti Hakka Hizmet” eden bir anlayıştan geliyoruz. Yeni dönemde Burdur için yine çok şey yapacağız.Seçim boyunca halkımıza söylediklerimizle Burdur’a hizmetin çıtasını yükselttik, Burdur’u büyük düşünmeye sevk ettik. Hedef yükselince de tabi ki biz AK Partililere çok çalışmak düşer. Merkez İlçede de vatandaşımızın kararına saygı duyuyoruz, Bu seçimde 6 İlçe Belediye Başkanlığını aldık ve özellikle İl Genel Meclisinde 27 İl Genel Meclis Üyesinin 18 Üyesini partimiz kazandı. Hatta bir ilçemizde bir üyeyi 2 Oyla Kaybettik. ”DURMAK YOK GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA ve YOLA DEVAM” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O Bölüm, Spor Bilimleri Fakültesi Oldu

O Bölüm, Spor Bilimleri Fakültesi Oldu