16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Başkan Volkan Mengi'den Ercengiz'e Gönderme

Başkan Volkan Mengi'den Ercengiz'e Gönderme

Birileri gibi uzak diyarlardan nar, üzüm getirttirip dağıtmadık...

23 Ocak 2018 Salı 14:55 SİYASET

AK Parti Burdur İl başkanlığı bugün Salı pazarında vatandaşlara ve pazarcı esnafına sıcak süt dağıtımı yaptı. Törene Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ercengiz’e gönderme

Konuşmasında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in nar ve üzüm dağıtımına da göndermede bulunan Başkan Mengi, “birileri gibi uzak diyarlardan nar, üzüm getirttirip dağıtmadık Burdur’umuzun sütüne destek olmak için dağıttık” dedi.

Gönülleri ısıtmak istedik!..

Pazarda yapılan süt ikramı ile pazarcı ve vatandaşların gönüllerini ısıtmak istediklerini vurgulayan Başkan Mengi, “Bugün yıllar önce halkımızı ve pazar esnafımızı yağmur ve çamurdan kurtardığımız ve AK Parti Belediyeciliğimizin kazandırdığı salı pazarında pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza bu soğuk kış günü sıcak süt dağıtarak içlerini ve gönüllerini ısıtmak istedik” dedi.

               

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Gerçek

24 Ocak 2018 Çarşamba 08:53

İnsanlarda gönül mü bıraktınız ısıtasınız.Isıtsanız ısıtsanız kendi menfaatlerinizi ısıtırsınız.Piyasa ısınmaktan cayır cayır yanıyor.siz hala poly****ık oynuyorsunuz...Yazık bakar kör olmamak lazım...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TOKİ Hak Sahipleri İle Görüşmeye Geliyor

TOKİ Hak Sahipleri İle Görüşmeye Geliyor