16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Başkan Volkan Mengi Ev Ziyaretlerine Hız Verdi

Başkan Volkan Mengi Ev Ziyaretlerine Hız Verdi

Başkan Volkan Mengi Ev Ziyaretlerine Hız Verdi

19 Ocak 2018 Cuma 14:14 SİYASET

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanlığı’nın çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesinde ev ziyaretlerinde bulundu.

                                                                                     

AK Parti Burdur İl başkanı Volkan Mengi, programı kapsamında Şirinevler Mahallesinde yaşayan Kul Ailesinin evinde ziyaret etti. Kul ailesinin evine misafir olan Burdur AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Kul ailesinin isteklerini ve Burdur’la ilgili  düşüncelerini dinledi.  Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Mengi, “ AK Parti Teşkilatımızla birlikte ev ziyaretlerimizin startını bugün Şirinevler mahallemizden veriyoruz. Bugün Mustan Kul ve değerli ailesinin evlerine konuk olduk. Hem değerli ailemizle hem de mahalle sakinleriyle hasbihal etme imkanı bulduk. Bundan sonra hemşerilerimizle ev ziyaretlerinde  hep bir arada olmaya çalışacağız. Göreve geldiğim günde belirttiğim gibi gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Güçlü Türkiye yolunda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da sözlerini yerine getirerek, 2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.  Başkan Mengi ve AK Parti heyeti İlgilerinden dolayı Kul ailesine ve Şirinevler mahallesi sakinlerine  teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

ŞEHİT KARDEŞİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Merkez İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu program sonrası geçirdiği trafik kazası sonucu uzun zamandır tedavi gören ve taburcu olan Şehidimiz Ramazan Ünay’ın kardeşi Durmuş Ali Ünay’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular. Ali Ünay ziyaretlerinden dolayı Başkan Mengi ve Teşkilatına teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vali Şerif Yılmaz Esnaf Buluşmalarını Sürdürüyor

Vali Şerif Yılmaz Esnaf Buluşmalarını Sürdürüyor