Realtime website statisticsRealtime website statistics

18 Kasım 2018 Pazar

  • 5,334 TL
  • 6,102 TL
  • 209,82 TL
  • 93.616

Başkan Osman Kurt, Bucak İlçe Başkanını Açıkladı

Başkan Osman Kurt, Bucak İlçe Başkanını Açıkladı

BAŞKAN KURT'TAN İLK AÇIKLAMA

22 Kasım 2017 Çarşamba 14:06 SİYASET

Burdur İyi Parti'nin Kurucu İl Başkanı Osman Kurt yapılan atama sonrası genel değerlendirme yaparak, Bucak İlçe Başkanını açıkladı. Teşkilatlanma yapısını titizlikle sürdürdüklerini ifade eden Başkan Kurt, yakın bir süre içerisinde teşkilatlanmanın tamamlanacağını söyledi.

Gönüldaşlarımız gücümüze güç kattı

Hepinizin bildiği gibi 7 Kasım 2017 günü Genel Merkezimizin takdir ve oluruyla Burdur İyi Parti Kurucu İl Başkanı olarak atandım. Partimize Türkiye genelinde gösterilen yoğun ilgi, şehrimizde de karşılığını bulmuştur. İl ve ilçe teşkilatlarımızda, parti kurullarında yer almak isteyen birçok gönüldaşımız gücümüze güç kattığı gibi, sorumluluğumuzu kat ve kat arttırmıştır ve artırmaya da devam etmektedir. Bu bağlamda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte, teşkilatlanma sürecini de sonuçlandırma çabasındayız.

Bucak Safa Sönmez'e Emanet

Bu bağlamda bugün ilimizin en büyük ilçesi Bucak'ta İYİ Parti ilçe teşkilatlanması için Safa Sönmez kardeşimiz görevlendirilmiştir. Aradan geçen kısa süreye rağmen birçok vatandaşımız partiye üye olmak isteği ve arzusundadır. Teşkilatlarımızın kurulması, en kısa sürede gerçekleştireceğimiz İl Başkanlığı hizmet binamızın açılışını takiben Burdur ve ilçelerinde aktif çalışmalarımız katlanarak sürecektir.

SAFA SÖNMEZ KİMDİR:

1983 Bucak Doğumlu. İletişim Fakültesi Mezunu. Çok iyi derecede İngizlice biliyor. Müteahhit ve İş Adamı

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu Kırsala Destek Dedi, İzmir ve Burduru Örnek Gösterdi

Kılıçdaroğlu Kırsala Destek Dedi, İzmir ve Burduru Örnek Gösterdi