16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Başkan Osman Gök Yaşananlara Açıklık Getirdi

Başkan Osman Gök Yaşananlara Açıklık Getirdi

Gök; Yazılan çizilen şeyler gerçeği yansıtmıyor!..

09 Şubat 2018 Cuma 16:20 SİYASET

CHP Tefenni İlçe Başkanı Hamdi Eratalay'ın istifası ve istifasına gerekçesi gündeme hızlı bir giriş yapmış, yapılan açıklamalar sonrası Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'den de Kıvılcım Haber'e zehir zemberek açıklamalar yapmıştı.

Eratalay'ın yönetimin değişmesi ve Gök ile Ercengiz'i hedef göstererek istifa ettiği yönündeki imzalı açıklamasına CHP İl Başkanı Osman Gök'ten de açıklama geldi. Gök, yazılan çizilen şeyler gerçeği yansıtmıyor derken, Eratalay'ın gerekçe olarak gösterdiği konuda da " kararın şahsım Belediye Başkanımızla ilgili olduğu yönündeki iddialar gerçek dışıdır" dedi.

İŞTE OSMAN GÖK'ÜN BASIN AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi demokrasiyi içine sindirmiş ve özümsemiş bir partidir.Mahalle delegeleri seçimleri ile başlayan süreç, ilçe ve il başkanlığı, akabinde de büyük kurultay ile sonuçlanmıştır.Dün itibari ile Tefeni ilçe başkanımız ve yönetimi istifa ettiğini bildirmiştir.

Sayın Hamdi Beyin de belirttiği gibi bir önceki dönem yönetiminin ricası üzerine devam etme kararı alınmış, ancak yönetim değişikliği sebebiyle göreve devam etmeyeceğini belirtmiştir.

İstifa kararları kendi tasarruflarıdır. Bu kararın şahsım Belediye Başkanımızla ilgili olduğu yönündeki iddialar gerçek dışıdır. Belediye Başkanımız ilçelerimize bizim ricamız üzerine iştirak etmiştir. Bu ziyaretlere sayın milletvekilimizde çağırılmış ancak kendisi meclis çalışmaları dolayısıyla katılamamıştır.Belediye Başkanımızın polemik konusu yapılmasının örgütümüze ve partililerimize hiç bir faydası yoktur. Dün akşamdan bu yana yazılan, çizilen şeylerin gerçeği hiç bir şekilde yansıtmadığını samimiyetle belirtmek isterim.

Yapmış olduğumuz ziyaretler ilçelerimizde ilgi ve sevgiyle karşılanmıştır. Sayın Hamdi Eratalay’ın Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Tefenni’ye katkıları ortadadır.Kendisi örgütçü, örgüt bilincini sahaya yansıtan ve her şeyiyle katkıda bulunarak mücadele etmiş bir arkadaşımızdır . Bu bağlamda kendisine ve yönetimine en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

Kendisi ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla bundan sonrada sahada omuz omuza çalışacağımızı bildiriyor, saygılarımı sunuyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Belediyesinden Gazimiz Bulut İçin Mevlid ve Yemek

Burdur Belediyesinden Gazimiz Bulut İçin Mevlid ve Yemek