02 Haziran 2020 Salı

Başkan Mengi ve Yönetim Su Deposu İnşaatında İncelemelerde Bulundular

Başkan Mengi ve Yönetim Su Deposu İnşaatında İncelemelerde Bulundular

.

24 Eylül 2019 Salı 14:48 SİYASET

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi,  DSİ Burdur Şube Müdürü Vekili Ali Kılcı ve AK Parti Burdur İl Başkanı Yardımcıları Burdur İçme suyu İsale Hattı inşaatı işi kapsamında yapılan Yeni Hastane ile batı mahallelerin su ihtiyacını karşılayacak 5.000 m3'lük şehrin ikinci büyük su deposu inşaatında incelemelerde bulundu.

                                                                  

Atatürk Mahallesine yapılacak YENİ HASTANENİN İhtiyacını da karşılayacak Su deposu İnşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 

5.000 m3'lük su deposu inşaatının hızla devam ettiğini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ Hükümetimiz Burdur’umuzun içme suyu sorununu çözmek için bütün çalışmaları yapıyor. Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğünce yapımı tamamlanan Burdur İçme suyu İsale Hattı işi ile 18 km uzunluğundaki isale hattı ve 10.000 m3 su deposu tamamlanarak Burdur Şehir Merkezimize yıllık 13 milyon m³ içme suyu verilmeye başlanmıştı. Şimdi ise ilerleyen süreçte de yeni yapılacak olan Burdur Devlet Hastanemizde su temini yapacak olan 5.000 m3’lük su deposu inşaatı serenler tepesi alt kısmında hızla devam ediyor. Aynı zamanda batı mahallelerimiz olan Atatürk Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Emek Mahallesi ve Armağan İlci Mahallesi ağırlıklı olarak su ihtiyacı buradan karşılanacak. Özellikle Yatırımımızın şehrimize kazandırılmasında Başta Cumhurbaşkanımıza, Dönemin Bakanı Veysel Eroğlu’na, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik, Yasin Uğur’a, DSİ Bölge müdürümüze, DSİ şube müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Öğrenciler Afet Çantalarını Kendileri Hazırladı

Öğrenciler Afet Çantalarını Kendileri Hazırladı