16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,447 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Başkan Mengi Hızına Hız Katıyor

Başkan Mengi Hızına Hız Katıyor

Mengi ve Akbıyık'tan Pazar Çıkarması

07 Şubat 2018 Çarşamba 10:01 SİYASET

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Teşkilatı ile birlikte Burdur Halk pazarını gezerek, pazarcı ve vatandaşın nabzını ölçtü.

 

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve beraberinde Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte her hafta Salı günü kurulan Uzay Çatı Halk Pazarını gezdi.

Pazarcı esnafı ile sohbet edip istek ve beklentilerini dinleyen Mengi, bol kazanç dileğinde bulundu. Pazarda satış yapan esnaflarla tek tek tokalaşarak samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Mengi, alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Mengi, "Halkımızı dinlemeye ve sorunlarına çözüm yolları bulmaya hız kesmeden devam ediyoruz İlk günde dediğimiz gibi sıkılmadık el bırakmayacağız" dedi.  Başkan Mengi, beraberindeki  teşkilat üyeleri ile birlikte, pazarcıların şikayet ve taleplerini aldıktan sonra halk pazarından ayrıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

"Dikkenar"

10 Aralık 2014 Çarşamba 18:19

2 dönem Burdur Halkına " Destek sizden, hizmet bizden" , " Durmak yok yola devam" , " İktidar kimdeyse, Belediyede oradan olmalıki para aksın" diyenlere sormak lazım, Yoksa Burdura gelecek paralar yanlışlıkla 1150 odalı Saraya harcandıda Belediyeyi onun içinmi borç batağında bıraktınız ?. Anlaşılan Burdur halkının 30 marttaki okkalı tokadı sizde külahınızı önünüze alıp düşündürmek yerine hırçınlığa yol açmış..

hatali

10 Aralık 2014 Çarşamba 08:42

Yavuz bey, demek ki kalabalığa seslenseniz herkesin adını soracaksınız teker teker. Mükemmel. Siz de mi fişlemeye başladınız. Başka türlü olmuyor değil mi. Cidden Esnaf ile memur farkı bu. Esnaf hep satar ve hep haklı çıkar. Memur ise sürekli iş ten kaçar. Ayrıca orada isim yazıyor diye o mesajın kime ait ol gunu nereden bileceğiz.bu mesajı ATATÜRK ismiyle yazarsan ATATÜRK mü söylemiş olacak..

YAVUZ MEHMET KAYA

08 Aralık 2014 Pazartesi 08:24

{ Yeni Burdur isimli kişinin yorumuna cevap : } Yeni Burdur rumuzlu şahıs; ismini bile yazmaya cesaretin yok. Bu yazdıklarının doğruluğu yada yanlılığı hakkında size cevap veririm. Ancak medeni insanlar gibi ismini yazmalısın. Selamlar...

Yeni Burdur

08 Aralık 2014 Pazartesi 00:02

SAYIN YAVUZ KAYA SİZ BELEDİYEYİ KENDİ İŞLETMENİZLE KARIŞTIRIYORSUNUZ HERHALDE, BELEDİYE SU GELİRİNİN HEPSİNİ SADECE SUDA MI KULLANIYOR. ASFALTLARIN BİLİMUM GİDERLERİN PARASI NEREDEN KARŞILANACAK, MESALA ASFALTIN PARASI ASFALT ÜRETİP SATIYORDA ASFALTI ÖYLE Mİ YAPIYOR. NE KADAR BASİT VE DÜZ MANTIK BİRİSİN. SEN MOBİLYA İŞLETMENDE 1'E MAL ETTİĞİN MOBİLYAYI 3'E SATARKENDE AYNI ŞEKİLDE DÜŞÜNSEYDİN YA. HER ZAMAN YAPILANLARA KARŞI ÇIKACAĞINA ALTERNATİF PROJELERLE ÇIKIN HALKIN KARŞISINADA O ZAMAN GÖRELİM. DÜZ MANTIK YAVUZ BEY.

Yandaş

07 Aralık 2014 Pazar 18:30

Neyi eleştiri yor ki? 12 senedir dayanak olduğu yönetimi neden elestirmiyor. Gündeme gelmek gerekiyor herhalde. ..

hakkı cankar

07 Aralık 2014 Pazar 16:02

suya zam yapacağına kaliyeyi düzeltsinde adam gibi çem şmeden akan suyu içebilelim. hem başkan su zammını bucak belediyesiyle karşılaştıracağına ıspartayla karşılaştırsaya türkiyenin en ucuz suyunu Isparta satıyor

Sefa Baysal

07 Aralık 2014 Pazar 12:22

Meclis içinde en aktif çalışan üyelerden biri.Tebrik ediyorum.Diğer meclis üyelerinden de aktif çalışma bekliyoruz.Sadece parmak indir kaldır olmamalı.Unutmayın sizi oy verenleri temsil ediyorsunuz.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vali Şerif Yılmaz Muhtar Buluşmalarını Sürdürüyor

Vali Şerif Yılmaz Muhtar Buluşmalarını Sürdürüyor