26 Ekim 2020 Pazartesi

BAŞKAN ALİ ORKUN ERCENGİZ ve CHPLİ GENÇLER BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ALİ ORKUN ERCENGİZ ve CHPLİ GENÇLER BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ALİ ORKUN ERCENGİZ ve CHPLİ GENÇLER BİR ARAYA GELDİ

24 Eylül 2020 Perşembe 16:14 SİYASET

CHP Gençlik Kolları ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz arasında dün akşamdan beri yaşanan gerginlik bugün paylaşılan resimlerle ve Başkan Ercengiz’in paylaştığı sözlerle farklı bir yöne gitti.

 

Bugün CHP Gençlik Kolları Başkanı Özgür Özmen ve genç yöneticiler CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ve İl Başkanı İzzet Akbulut’un araya girmesi ile Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile bir araya geldiler.

 

Buluşma sonrası ilk paylaşım CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’den gelirken “Biriz, Birlikteyiz, Beraberiz...” mesajı net ve anlaşılırdı. Ancak Başkan Ali Orkun Ercengiz yaşanan gerginliğe gösterdiği sebep kafaları karıştırdı.

 

iş umudunu yitirmek üzere olan gençler” 

SORUN YALNIZCA ‘İŞ’ Mİ?

 

Akşam saatlerinde CHP Gençlik Kolları Başkanı ve Yöneticilerinin paylaşımları ile hedef haline gelen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in buluşmadan attığı resimde kullandığı ifadeler Göker’in “Biriz, Birlikteyiz, Beraberiz...” mesajından çok uzağa gitti.

Başkan Ali Orkun Ercengiz işsiz gençler üzerinden siyaset yapmaya çalışırken, kendi partisinin Başkanı ve Yöneticilerini hoş olmayan bir konuma düşürdü.

CHP’li gençlerin sorunu Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’den iş istemek midir bilinmez ancak, kendini içine düştüğü durumdan kurtarmak adına kullandığı ifadeler ise her türlü yoruma açık, “İş arayan aş arayan umudunu yitirmek üzere olan gençlerimizin sitemini biz dinleriz değerlendiririz. Örgüt içi demokrasimizi çalıştırırız. Biz Birlikte güçlüyüz”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ÇAVDIR'DA 3 EV 4 DÜKKAN KÜL OLDU

ÇAVDIR'DA 3 EV 4 DÜKKAN KÜL OLDU