20 Eylül 2019 Cuma

  • 5,743 TL
  • 6,328 TL
  • 276,53 TL
  • 100.237

Basın Açıklamasından Sonra Broşür Atağı

Basın Açıklamasından Sonra Broşür Atağı

Temiz Siyasetçilerden Broşürlü Kampanya

27 Mart 2019 Çarşamba 10:52 SİYASET

TEMİZ SİYASETÇİLERDEN BROŞÜRLÜ KAMPANYA

Geçtiğimiz günlerde CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'un bir basın toplantısında Deniz Kurt'un da ortağı olduğu Kurtlar Petrol'ün ait yeşil alan üzerinde bulunması ile ilgili basın açıklamasından sonra bugün de broşür hamlesi geldi.  

Kanal 15'te aynı gün akşamında Sergül Cangür'ün Arka Pencere programına katılan CHP İl Başkanı İzzet Akbulut ve Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz'in temiz siyaset mesajlarının ardından dağıtılan broşürde atılan iftiralarla siyaset kazanının biraz daha kaynayacağının göstergesi oldu.

Basın toplantısı ile yapılan hamleden sonra, gece geç saatlerde dağıtılan el ilanlarında hem Kurtlar Petrol  hem de Karikatür Cafe ile ilgili Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt hedef alındı.  

Kurtlar Petrol'ün yeri işaretlenen broşürde 'Deniz Kurt'un yeşil alanı işgal ederek benzin istasyonu işlettiğini biliyor muydunuz' sorusu sorulurken, aynı broşürün altında ise şirket ortakları Osman Kurt, Mehmet Kurt ve Ercan Ekim olmasına rağmen Karikatür Bi'Cafe'nin "Deniz Kurt'un şehrin tek alkollü kafesinin işletmecisi olduğunu biliyor muydunuz' sorusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hayret yaaa

15 Eylül 2015 Salı 17:42

biz ak parti burdur millet vekili olsun diye oy verdik adamı burdurda görmüyoruz görürsekte tv lerde yazıklar olsun burdurun kaderini oynayanlarla bana ne saraydan bana ne birazda burdurun halinden konuşun sayın vekil sırayı almak için şova gerek yok burdurda neredesin halkın içindemisin haaa nasılsa garanti gözüyle bakıyorsun benden ve bizdende oy yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

HERKES BU SORUYU MERAK EDİYOR?

HERKES BU SORUYU MERAK EDİYOR?