Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Barış Ayten İl Yönetim Listesi İle İddalı Geliyor

Barış Ayten İl Yönetim Listesi İle İddalı Geliyor

Barış Ayten İl Yönetim Listesi İle İddalı Geliyor

29 Aralık 2017 Cuma 22:17 SİYASET

CHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten seçimlere bir gün kala yönetim listesini sosyal medya hesabından paylaştı. Oldukça iddialı bir liste ile seçimlere girecek olan Başkan Barış Ayten, son günlerde popülerliğini oldukça artırdı. İlçelerde büyük üstünlük gösteren Başkan Ayten, oluşturduğu liste ile de merkez delegesinde iddialı geliyor.

Birlik ve beraberlik noktasında oldukça iddialı giriş yapan Başkan Barış Ayten, kongrede büyük bir süprize hazırlanıyor. Başkan Ayten yaptığı paylaşımda, “Mustafa Kemalin yolunda, Ecevitin MAVİSİYLE Üç seçimde gece gündüz çalışarak; çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadan partimizi temsil etmeye hazırız. Burdurun listesi, tabanın listesi, emeğin listesi. Kongremizde kucaklaşacak birlik ve beraberliğimizi herkese gösterecek, kazananın Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu herkese ilan edeceğiz” diyerek Yaşasın Sol dedi.

Erol Gür, İnanç Ekinci, İlter Keçeci, Tekin Erol, Mehmet Erkil, Hulki Aytar, Salih Aran, Nahide Yeşilyurt, Nimet Özbek, Fazilet Vergili, Nur Demirkaya, Emsal Bayır, Hatice Özkaya, Nurcan Baran, Mevlüt Öz, Hasan Çelik, Şükrü Özger, Akif Öz, Kadir Eratalay, İsmet Karhan

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bahçeşehir Öğrencilerinden Yıl Sonu Konseri

Bahçeşehir Öğrencilerinden Yıl Sonu Konseri