25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Geçmişte Akkaya'yı Eleştiren Erman'dan Sonra Gözler Akbulut'ta

Geçmişte Akkaya'yı Eleştiren Erman'dan Sonra Gözler Akbulut'ta

ÇOK KONUŞULACAK PROMOSYON ÇIKIŞLARI

11 Şubat 2019 Pazartesi 12:27 SİYASET

Ali Orkun Ercengiz'in CHP'den Burdur Belediye Başkan Adayı olduğu 2014 yılında, Ak Partili Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya'ya karşı yaptığı amansız muhalefetle isminden çok söz ettiren CHP'nin Eski İl Başkanı Süleyman Erman'ın o dönemde yaptığı çağrı günlerce konuşulmuştu.

Erman, Akkaya'yı affetmemişti                     

"Geçmişte Burdur Belediyesi amblemli promosyonlar dağıtmak siyasi ahlak ve nezaket dışı bir harekettir" diyerek dönemin Ak Partili Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya'ya seslenen Erman, "Seçimlere iki ay kala belediye bütçesinden seçim kampanya yürütmek Sayın Akkaya'ya yakışan bir hareket değildir" diyerek çağrıda bulunmuş, bu girişimi büyük ses getirmişti. Seçim çalışmaları boyuncada sahalarda dönemin adayı Ali Orkun Ercengiz tarafından da bu söylemler kullanılmıştı.

Erman'da mı atmış tutmuş

Bu söylemler içerisinde seçimi kazanan Ali Orkun Ercengiz'e CHP İl Başkanı İzzet Akbulut'un bir çağırısının olup olmayacağı merak edilirken, akıllara bir tv programında "zamanında biz de çok attık tuttuk" diyen Ercengiz gibi dönemin CHP İl Başkanı Süleyman Erman'ın da mı aynı şekilde davrandığı düşündürüyor.

Gözler Akbulut'ta

Şimdi ise gözler CHP İl Başkanı İzzet Akbulut'a dönerken,  geçtiğimiz haftalarda da gündemde geniş yer tutan ve en çok konuşulan konuların başında gelen Başkan Ali Orkun Ercengiz'in Belediye Bütçesi ile düzenlediği yüzlerce kişilik yemek ve kahvaltılı seçim organizasyonları, dağıtılan promosyonlar ve hediyeler ile CHP Kadın kolları tarafından dağıtılan binlerce Belediye Logolu bez çantalar hakkında çağrıda bulunup bulunmayacağında.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

pala remzi

11 Şubat 2019 Pazartesi 19:19

oooo kayıkçı kavgasına devam...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK PARTİ KADIN KOLLARI KAPI KAPI GEZİYOR

AK PARTİ KADIN KOLLARI KAPI KAPI GEZİYOR