09 Temmuz 2020 Perşembe

AKBULUT ve GÖKER’DEN ÜST DÜZEY GÖRÜŞMELER

AKBULUT ve GÖKER’DEN ÜST DÜZEY GÖRÜŞMELER

AKBULUT ve GÖKER’DEN ÜST DÜZEY GÖRÜŞMELER

24 Haziran 2020 Çarşamba 11:32 SİYASET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’NUN Baş Danışmanlığı görevinden Sonra TBMM İdari Amirliğine Seçilen Mehmet Göker, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ile birlikte üst düzey görüşmelerde bulundu.

CHP içerisinde üst düzey görevler almayı başaran Mehmet Göker’in TBMM İdare Amiri seçilmesi sonrasında Ankara ziyareti yapan CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Göker ile birlikte önemli buluşmalara da imza attı.

İlk olarak CHP Grup Başkan vekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç ile görüşen Akbulut, burada İlinin ve Partisinin Milletvekili MEHMET GÖKER’ in TBMM İDARİ AMİRİ seçilmesinde desteklerinden dolayı BURDUR İL ÖRGÜTÜ adına teşekkürlerini sundu.  Akbulut burada CHP’li Belediyeler Burdur ve Yeşilova’nın çalımaları hakkında Özel ve Özkoç’a bilgiler verdi.

 

 

Genel Başkanla Görüştüler

Ziyaretin son buluşmasını da grup toplantısı sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştiren Göker ve Akbulut burada Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile makam odasında birebir görüşme fırsatı buldu.   Göker ve Akbulut Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Burdur hakkında kısa bir brifing vererek Burdur Belediyesi ve Yeşilova Belediyelerinin çalışmalarını anlattılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR'DA 2019 YILINDA 2130 KİŞİ ÖLDÜ

BURDUR'DA 2019 YILINDA 2130 KİŞİ ÖLDÜ