21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Ak Partililer Susamlıkta Otel Açılışı Yaptı

Ak Partililer Susamlıkta Otel Açılışı Yaptı

Otelin Adı, Burdur Susamlık Ali Cengiz Oteli

21 Mart 2018 Çarşamba 11:02 SİYASET

CHP'nin geçtiğimiz günlerde Ak Parti'ye yönelik hazırlatıp dağıttığı broşür ve Kültür Merkezi ile ilgili çıkışları sonrası, Ak Parti Merkez İlçe Yönetiminden misilleme gecikmedi. Kültür Merkezi ile ilgili Osman Gök'ün çıkışı sonrası, Ak Partililerde bugün 6 Mart Kent meydanından sonra susamlık tepesinin kurdeleli açılışını yaptılar. Otel yapımı ile ilgili Başkan Ercengiz'e hatırlatmada bulunan Akbıyık, sözde " BURDUR SUSAMLIK ALİ CENGİZ OTELİ" adını verdikleri alanın açılışını yaptılar.

İŞTE BAŞKAN AKBIYIK'IN O AÇIKLAMALARI              

 

Sayın Basın Mensupları;

31  Aralık 2016 tarihinde Halkımız adına Belediye Başkanına serzenişte bulunduğumuz Susamlık Tesislerimizin haline;

AH SUSAMLIK AH !   NEYDİN NE OLDUN? Demeye Devam Ediyoruz.

“ 2018 ‘ e de susamlık sız  girdik. ”

 Burdur’umuzda 2003 yılından bu yana;  halkımıza restoran , piknik alanı olarak hizmet veren ayrıca şehir merkezinin muhteşem manzarasını da gözler önüne seren  Burdur’umuzun göz bebeği konumunda olan , SUSAMLIK TESİSLERİ maalesef ki ; Cumhuriyet Halk Partili Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ ‘ in kendi değimleriyle “ SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI “ çerçevesinde 3  yıldır kapalı ve harap bir halde bulunmaktadır. Bu nedenle Ali Orkun ERCENGİZ  tarafından  BELEDİYEMİZ maddi zarara uğratılmıştır.

 Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ tarafından kamuoyuna bildirilen , SUSAMLIK TESİSLERİMİZİN olduğu ve Burdur halkımızın kullandığı oksijen deposu olan çam ağaçlarımızdan bazılarının da kesilerek ,  Burdur Belediyesi tarafından başka bir firmaya tahsis edilen alana OTEL yapılacağı ve konu ile ilgili ÇED Raporu talebinde bulunulduğu bilgisi geçmiş yıllarda Belediye Başkanı tarafından kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Belediye Başkanına bu konular ile ilgili birkaç soru soralım bakalım: 

 

1-            09.12.2014 tarihinde Yerel Bir Gazetede fotoğraflı olarak çıkan Antalya ilinde faaliyette bulunan bir OTEL Firması ile görüştüğünüz doğru mu SAYIN  BAŞKAN,

 

2-            Hâlâ bu rapor alınamadı da mı Oteli yapacak olan firma  bu bölgeye OTEL yapma fikrinden vazgeçti SAYIN BAŞKAN ?

 

3-            07.09.2017 tarihinde Yerel Bir Gazetede çıkan habere göre “ Burdur Belediyesinin 06.09.2017 tarihli Belediye Meclis toplantısında gündemin 7.maddesinde görüşülen karara istinaden tarafınıza o bölgeye OTEL YAPILMASI konusunda yetki aldığınız “   halde neden yetkisiz kaldınız SAYIN BAŞKAN ?

 

4-            Hemşerilerimizin ortak kullanım alanı olan bu bölgeye Otel Yapımını BAHANE göstererek Halkımızı 3 yıldır SUSAMLIK ‘ tan NEDEN mahrum bıraktınız SAYIN BAŞKAN ?

 

‘’ERCENGİZ ÇALIŞIR , BURDUR KAZANIR ‘’diye her fırsatta açıklamalarda bulunan  Belediye Başkanına sesleniyoruz;

 

SINIFTA KALDIN  ALİ BAŞKAN 

Bizler AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak , Saygıdeğer Hemşerilerimizin menfaati doğrultusunda BELEDİYE BAŞKANI ‘ nın  yapamadığı ve beceremediği Projeler ile ilgili açıklamaları yapmaya devam edeceğiz.

Ve diyoruz ki ;

‘’HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK’’  Sayın BAŞKAN .

 

Şu anda temsili olarak siz saygıdeğer Basın Mensuplarımız ile birlikte, BURDUR SUSAMLIK ALİ CENGİZ OTELİ ‘ nin açılışını yapıyor ve kurdelesini kesiyoruz. ALİ BAŞKAN ‘ a  Hayırlı olsun. Kamuoyuna Saygılarımızla duyurulur.

 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Dikkenar

21 Mart 2018 Çarşamba 19:09

Yukarıdaki Cengaverlerden Şeker Fabrikasına gelen görücüler hakkında da bir iki kelam etmelerini bekliyoruz..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

FETÖ nün Burdur İl İmamı Yakalandı

FETÖ nün Burdur İl İmamı Yakalandı