02 Haziran 2020 Salı

Ak Partili Yerel Yöneticiler Afyon'da Buluştu

Ak Partili Yerel Yöneticiler Afyon'da Buluştu

ŞEHİRLERİN SORUNLARINI KONUŞTULAR

23 Eylül 2019 Pazartesi 13:37 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları’nın beşincisi, Afyonkarahisar’da gerçekleşti.

20-21-22 Eylül tarihlerinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay katılım sağladı.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin Başkanlığında yürütülen  toplantıya, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Eskişehir, Isparta, İzmir, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak İl Başkanları olmak üzere, 13 şehirden gelen 155 belediye başkanı katıldı.

 

Şehirlerin sorunları dinlendi

 

Başarılı belediye başkanlarının tecrübelerini paylaştığı ve Gönül Belediyeciliğine vurgu yapılan bölge toplantısında liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlarca eğitimler verildi. Şehirlerin kendine has sorunlarına ilişkin ilgili Bakanlıkların bakan yardımcıları toplantılarda şehirlerin sorunları dinlediler. Belediye başkanlarından Belediyelerin talepleri alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Burdurlu

24 Eylül 2019 Salı 09:13

Ne yapıyorsunuz ne hizmet üretiyorsunuz.Milletin vergileri ile keyif çatmak ne ala....Ama unutmayın kul hakkı denen bir şey var.Tabi inanıyorsanız.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

EMRE KAYA'DAN İREM'E SÜRPRİZ ZİYARET

EMRE KAYA'DAN İREM'E SÜRPRİZ ZİYARET