09 Ağustos 2020 Pazar

AK PARTİLİ BAŞKAN BAĞCI; AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ

AK PARTİLİ BAŞKAN BAĞCI; AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ

.

06 Temmuz 2020 Pazartesi 13:15 SİYASET

AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Zeliha Bağcı Pazar günü İyi Parti Burdur İl Kongresinde İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur’un yaptığı konuşmaya tepki kolayarak “ahlaksızca yapılan konuşmasını şiddettle kınıyoruz” dedi.  

 

Yapılan Basın Açıklamasında Başkan Zeliha Bağcı şunları söyledi:

Isparta İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Burdur İYİ Parti kongresinde kürsüden yaptığı konuşmasında salda gölü ile ilgili maksatlı ve ahlaksızca açıklamaları biz  kadınları derinden üzmüştür.

 

İYİ PARTİ Burdur il Kongresinin yapıldığı halka açık alanda Milletvekili Cesur’un konuşmasında  “SALDANIN KUMU’’ ile başlayan benim tekrar etmekten bile utanç duyduğum söylemi burdur kamuoyunun olduğu kadar Türkiye gündeminde de sert tepkilerle karşılanmıştır.

 

Bizler Kendisini Dinardaki şehit cenazesinde namaz kılınırken, cemaatin önüne fotoğraf çekilmek için kürküyle geçen Milletvekili Aylin Cesur’u, namaz kılan cemaate saygı duymamasından çok iyi hatırlıyoruz.

 

“ŞİDDETLE KINIYORUZ”

 

Son yapmış olduğu ahlak dışı konuşmasını şiddetle kınıyor, çirkin siyasetini Burdur’umuzda yapmasına her zaman tepki koyacağımızı ve sayın vekilin konuşmaya çıktığında  “uygunsuz içerik” uyarısını koymalarını basın mensuplarımızdan rica ediyoruz. Kendisi ne kadar “U” dönüşü yapmaya çalışsa da videoda konuşmaları o kadar net ve anlaşılırdır.

BURDUR KAMOYUNA SAYGIYLA…

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ÖNCE VATAN

06 Temmuz 2020 Pazartesi 20:06

BEN BİR ERKEK VATANDAŞ OLARAK...BİR KADININ HELE BİR DE MİLLETVEKİLİ OLMASI....BAŞKALARININ VEKİLLİĞİNİ DEĞİL...MİLLETİN VEKİLLİĞİNİ YAPSIN...BU MİLLETİN VERGİLERİNDEN MAAŞ ALIYORSUN...UTANMA AHLAKIN KALDI İSE,...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR'DA 16-17 YAŞINDAKİ 24 KIZ EVLENDİ

BURDUR'DA 16-17 YAŞINDAKİ 24 KIZ EVLENDİ