02 Haziran 2020 Salı

Ak Parti Tam Kadro Sahada

Ak Parti Tam Kadro Sahada

Özçelik, SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ

16 Eylül 2019 Pazartesi 12:54 SİYASET

AK Parti Burdur Teşkilatı, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve Teşkilat Mensupları ile birlikte Burdur Merkezde tam kadro sahaya inerek, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

“SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”


Sadece seçimde değil, her zaman Burdurluların yanında olduklarını ziyaretlerde bulunduklarını belirten AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Partimizin Kurucu İl Başkanı olduğum ve Milletvekili olarak hizmet etmeye başladığımdan günden bu tarafa  sürekli olarak Burdurlu hemşehrilerimizin yanında olup, her zaman ziyarette bulunuyoruz. Yukarı Pazar esnaflarımızın bir kısmında ve vatandaşlarımızı ziyarette bulunduk. Ziyarette esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını dinledik. Ziyaretlerimiz her zaman devam edecek. Bizler Burdur’umuza yapacağımız projelerimizi ve yaptığımız çalışmaları anlatmaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

“TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA HER ZAMAN SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”


Burdurluların yanında olmaya, yapılan çalışmaları ve yapılacakları anlatmaya devam edecekleri belirten İl Başkanı Volkan Mengi “ Yukarı Pazar esnafımızın bir kısmını  Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla birlikte ziyarette bulunarak, sohbette bulunduk. Seçimden seçime değil, her zaman vatandaşın yanında olmak için çalışmalarımız devam ediyor. Burdur’umuzda Hükümetimizin yaptığı çalışmaları hemşehrilerimize anlatmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projeler kazandırmak için çalışacağız. Seçimden seçime proje üretip, ürettiğimiz projeleri de seçimden sonra unutmayacağız. Partimiz verdiği sözleri yerine getiren bir partidir. Biz kazanan bir Burdur için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Doktorlara Özçelik Görüşmesinin Detayları Anlatıldı

Doktorlara Özçelik Görüşmesinin Detayları Anlatıldı