16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Ak Parti Burdur Teşkilatından Tam Kadro MHP'ye Ziyaret

Ak Parti Burdur Teşkilatından Tam Kadro MHP'ye Ziyaret

Mengi ve Yönetiminden İadei Ziyaret

13 Şubat 2018 Salı 15:53 SİYASET

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve AK Parti teşkilatı MHP Burdur İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Başkan Mengi, ziyarette yaptığı konuşmada, kongrelerinin ardından kendilerini ziyaret ederek tebrik eden MHP İl teşkilatına iade-i ziyarette bulunduklarını söyledi.

Her kanattan Türkiye'ye karşı saldırıldığı bir süreçten geçtiklerini ifade eden Mengi, "Bu anlamda MHP'yi yerli ve milli duruşlarından ötürü tebrik ediyoruz. Söz konusu ülkemizin ve milletimizin bekası olduğunda teferruatları bir kenara bırakıp kardeşliğin pekişip safların sıkışması gerektiğinin bilincinde olanlara selam olsun. Hep birlikte İlimize hizmet yolunda birlikte olacağımızı düşünüyorum.Bizi samimi kardeşlik duygularıyla misafir eden MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

AK Parti’ye ev sahipliği yapan Milliyetçi Hareket Partisi Burdur il Başkanı Hikmet Ökte; “Kendileri AK Parti’ de bizler de Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapıyoruz. Ortak paydamız Burdur. Burdur için neler yapabiliriz, en kaliteli hizmetler nasıl yapılır başkanımızla beraber burada istişare ederek varsa sorunları bizim de elimizden ne gelirse inşallah kendisinin yanında olacağımızı belirtiyorum kendilerine tekrardan hoş geldiniz diyorum” dedi

AK Parti teşkilatı MHP teşkilatına ilgilerinden dolayı teşekkür ederek parti binasından ayrıldılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Gerçekçi

13 Şubat 2018 Salı 16:25

Şimdiye kadar yaptığınız ülkücü kıyımına ve ülkücülere yaptıklarınızı unutmadık.Birileri size koltuk değneği olabilir Fakat Ülkücü irade sizlerle aynı kulvarda olmaz.Düne kadar hertülü Millitetçiliği ayak altına alanlarla Türk kelimesini söyleyemenlarle,Bu milleti 36 etnik parçayabölenlerle,T.C ibaresini resmi daire başlarından kaldıranlarla,Andımızı okullardan kaldıranlarla,Atatürk ve silah arkadaşlarına hazımsız olanlarla ÜLKÜCÜLER BİRARADA HAREKET ETMEZLER.....!

kürt

14 Şubat 2018 Çarşamba 17:30

,zaman birlik zamanıdır. sevğili gönüldaşım.börteçine kardeşim. yakışmaz sana birbirimize kızalım AMMA DÜŞMANLARI SEVİNDİRMİYELİM.DÜŞMANLARIMIZ BELLİ ben bunu BİR kürt kardeş dersen de olur demesende BEN DAVAMDAN VAZGEÇMEM VAZGEÇENLER VAZGEÇSİN. canı cehenneme

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yine İntihar, Yine Isparta

Yine İntihar, Yine Isparta