Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,618 TL
  • 6,445 TL
  • 220,88 TL
  • 97.224

Ak Parti Burdur İl Başkanlığına Sürpriz İsim

Ak Parti Burdur İl Başkanlığına Sürpriz İsim

Ak Parti Burdur İl Başkanlığına Sürpriz İsim

27 Kasım 2017 Pazartesi 20:49 SİYASET

Ak Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki'nin istifasi ile boşalan koltuk doldurulmaya çalışılıyor. Bugüne kadar içinden çıkılamayan Burdur Ak Parti İl Başkanlığı için 28 Kasım Salı (YARIN) günü Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca ve Burdur'un koordinatör vekili Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir Burdur'a gelerek işe son noktayı koyması bekleniyor. Koca başkanlığında bir araya gelecek olan Ak Partililer, istişareler ve mülakatlarla başkanı belirleyecek.


Akkaya Sürprizi Yaşanabilir


Bugün ise Ankara ve Burdur'un siyasi kulislerinde Ak Parti Burdur İl Başkanlığı için sürpriz bir isim ön plana çıktı. Bugüne kadar ismi birkaç kez konuşulan ve 2 dönem belediye başkanlığı yapmış isim, Sebahattin Akkaya'nın başkan olarak atanmasına kesin gözle bakılıyor. Burdur'un Sebahattin Hoca'sının İl Başkanı olarak atanmasına sebep ise, birbirinden ayrı hareket eden teşkilata hem abilik yapsın, hem de toparlayacı olsun düşüncesi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

isimsiz

06 Aralık 2017 Çarşamba 12:03

sabahattin hoca belediye seçimlerini kendi eliyle ercengize verdi sabahattin hoca sağ sol ayrımı olmadan ender sevdiğim siyasetçilerden ama yeni taze oluşum şart

yabancı

29 Kasım 2017 Çarşamba 14:59

halk ne istetiğini bilmiyorsa genel ihtiyacın ne olduğunu bilmiyorsa akp,chp,mhp, hanği partili gelirse gelsin.fark etmez boş muhalefetle memleket 1 adım ileri 3 adım ğeri gider ha bunuda söylemeden geçmeyeceğim.burdurun insanı muhalefet etmeyi çok sever.inanınız ki çok cahil bir toplumdur. okuma oranın yüksek olması bana ğöre bazı durumları değiştirmez örnek:tunç eli nin okuma oranı yüksek amma terör taraftarıdır.

Burdur Bizim

01 Aralık 2017 Cuma 11:19

bu yorumundan anlaşıyor ki sen cahilin önde gidenisin. insanların kapasitesi okuma oranının yanında anlama kavrama gibi basiretleri ile ölçülür. Burdurlu olmadığında çok belli, ya sev ya terk et.aksi takdirde Burdura ve Burdurlulara dil uzatma

recep altepe yedek

28 Kasım 2017 Salı 11:43

Şu adamda ne nefis varmış ama, adının gectigi yerde tepkiler ayaklanıyor. sokaktan birini bulun bundan iyi. ak partinin intiharı olur. Reis arıncın arkadaşını asla başkan yapmaz.

gürbetci

28 Kasım 2017 Salı 08:48

akkaya gelirse tüy dikmiş olursunuz artık. Burdur a ne hizmeti olmuş.Ispartaya Burdurlu birini başkan yapmayı deneyin ıspartayı başınıza yıkarlar.Burdurlular hala aynı kafadaysa yazık

onder

27 Kasım 2017 Pazartesi 23:46

burdur beledıye baskanlıgı secımlerınde tepkı oyu verdı sebahattın akkayaya ıl baskanı olması bır kenara,ısmının dahı gecmesı cok sacma.lutfen sebahattın hocam evınde otur.karısma sıyasete artık yapamıyorsun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kitap Sevdası Herkese Örnek Oldu

Kitap Sevdası Herkese Örnek Oldu