19 Eylül 2020 Cumartesi

18 MİLYON NEREDE SORUSUNUN CEVABINI ŞİRKET YETKİLİLERİ VERECEK

18 MİLYON NEREDE SORUSUNUN CEVABINI ŞİRKET YETKİLİLERİ VERECEK

.

19 Mayıs 2020 Salı 17:39 SİYASET

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan'ın Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e Şirketlerdeki 18 Milyon nerede diyerek sormuştu. Burdur Belediye  Başkanı Al Orkun Ercengiz ise sosyal medya hesabından açıklama yaparak  yalan ve iftira dedi. Ayrıca şirket yetkililerinin gerekli açıklamayı yapacağını da duyurdu.

 

YALAN ve İFTİRA

Başkan Ercengiz 18 Milyon Nerede açıklaması ile ilgili olarak twitter hesabından her hafta bir yalan ve iftira ile ortaya çıkıldığını paylaştı. Başkan Ercengiz ayrıca Ak Parti İl ve İlçe örgütüne şirket yetkililerinin gerekli cevabı vereceğini ifade ederek "bizimle uğraşıp çamur sıçratmak yerine biraz esnafın ve işverenin sorunlarını dinleyin" diyerek yol gösterdi.  

 

ŞİMDİ GÖZLER ŞİRKET BÜTÇESİN ÇEVRİLDİ

En son Ak Parti Belediye Meclis üyesi Cihat Çavuşoğlu'nun Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü bütçesi ile ilgi yaptığı açıklama ve Başkan Ercengiz'in açıkladığı rakamlar arasındaki uçurum dikkat çekmişti. Ak Parti'nin her sorusuna "Şirket Kar ediyor" diyen,  geçtiğimiz hafta yapılan mecliste de "şirket zarar ediyor" diyen Başkan Ercengiz'in şirket yöneticilerinin 18 milyonla ilgili yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

 

"18 MİLYONU 118 MİLYON YAPARDINIZ"

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ise Başkan Ercengiz'in paylaşımı sonrasında beceriksizlik göndermesinde bulundu. Başkan Mengi, "Eğer yönetim beceriniz varsa, Kaynak üretme beceriniz varsa, 18 milyonu 118 milyon yapardınız" diyerek yapmadıklarını söyledi. Başkan Mengi sebebinin ise öyle bir dertlerinin olmamasına bağladı. Mengi tekrardan Başkan Ercengiz'e 18 milyon nerede diyerek sordu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mustafa S.

21 Mayıs 2020 Perşembe 04:15

Bence Ali Orkun baskan ülkenin en başarılı belediye baskanlarindan bir tanesi. Sahip çıkıp destek olunmali. Alkışlıyorum Ali Orkun başkanı

Fahri

20 Mayıs 2020 Çarşamba 00:32

Aq bundan önceki gevşek ne **** yedi kendi cebini doldurdu o kadar adam olsanız 3 dönem de kasayı boşaltmak yerine doldururdunuz hırsız herifler

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KARAMANLI'DA ANLAMLI ÇALIŞMA: KLİP HALİNE GETİRDİLER

KARAMANLI'DA ANLAMLI ÇALIŞMA: KLİP HALİNE GETİRDİLER